• شرکت ملی نفت ایران
  • شرکت ملی گاز ایران
  • شرکت ملی صنایع پتروشیمی
  • شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

 


ماهیت منابع تاریخ بروزرسانی توضیحات بروزرسانی فایل EXCEL فایل PDF
سازندگان داخلی 05 بهمن ماه 1401 بروز رسانی و افزودن  منابع جدید

 
توضیحات :
با عنايت به اطلاع‌رساني‌هاي متعدد جهت تهيه توكن و اقدام براي خود‌اظهاري و فراخوان‌هاي انجام شده از سال 1392 تا 1399 و تمديد مكرر آنها تا 20 اسفند 1399 در سامانه EP، جرايد رسمي و انجمن‌هاي صنفي به كليه منابع موجود در كشور از جمله منابعي كه در فهرست اوليه منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت تجميع شده بودند (VL) و منابعی که در اولین فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی (AVL) که در تاریخ 1397/09/01، منابعي كه نسبت به تكميل پرسشنامه خوداظهاري و بارگذاري مدارك مورد نياز براي ارزيابي صلاحيت ثبت و صدور نهائي كرده بودند مورد ارزيابي كميته‌هاي فني بازرگاني دستگاه مركزي قرارگرفته و براساس ابلاغيه رئيس محترم دستگاه مركزي وزارت نفت، اسامي آن دسته از منابع كه حداقل نصاب مورد تائيد را كسب نموده‌اند در تاريخ 99/09/01 ذيل فهرست بلند منابع ارزيابي صلاحيت شده دستگاه مركزي درج گرديد.
بخشنامه مورخ 21 آذرماه  95 وزیر محترم نفت به شماره 437057-20/2 کلیه شرکت‌های اصلی و تابعه وزارت نفت را موظف می‌سازد در تمامی سطوح معامله از فهرست منابع وزارت استفاده نمایند. در فهرست، گروه‌های کالای اصلی هر منبع درج شده است. برای آشنایی با گروه‌های اصلی کالا در کدینگ MESC اینجا را ببینید. ضمنا کاربران شرکت‌های تابعه عضو سامانه، نیازی به استفاده از این فایل‌های pdf ندارند و برای اطلاع از چگونگی کاربرد فهرست منابع وزارت نفت می‌توانند اینجا را ببینند.

*توجه*

               1-خود‌اظهاری یک منبع عبارت است از ثبت نهائی حداقل یک پرسشنامه توسط آن منبع و  وارد کردن محصول در بخش فهرست                                   محصولات

               2-برای جستجوی وضعیت منابع در فهرست،از باکس جستجو در انتهای صفحه استفاده نمائید.              نتایج جستجو مانند مثال زیر است:

نتیجه جستجو در وندور لیست وزارتی :

ردیف ایران کد شناسه ملی عنوان شرکت عنوان  انگلیسی نوع فعالیت تلفن آدرس
1              

نتیجه جستجو در لیست وندورهایی که در سامانه  خوداظهاری نموده اند: 


ردیف ایران کد شناسه ملی عنوان شرکت عنوان انگلیسی نوع فعالیت تلفن آدرس
1              

اگر خوداظهاری به پایان رسیده باشد، پیگیری وضعیت ارزیابی پرونده از طریق منو، در داخل کارتابل منابع (گزینه وضعیت ارزیابی صلاحیت)  و یا تماس با شماره‌های پشتیبانی وزارت نفت (مندرج در صفحه نخست) امکان پذیر است.

 

جستجوی یک منبع در فهرست منابع وزارت نفت
تاریخ بروزرسانی اطلاعات:5  بهمن ماه
 1401
 
 
جستجو محدود شود به:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نتیجه جستجو در وندور لیست وزارتی:

 
داده ای یافت نشد

برای کسب اطلاعات بیشتر یا تکمیل پروفایل شرکت خود، در این لیست، می‌توانید با پشتیبانی وزارت نفت یا کمیته‌های فنی بازرگانی تماس بگیرید.
شماره های تماس در صفحه نخست پورتال درج شده است.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نتیجه جستجو در لیست وندورهایی که در سامانه ثبت نام (یا خوداظهاری) نموده اند:

 
داده ای یافت نشد

اگر در این لیست حضور ندارید برای اطلاع از نحوه ثبت نام راهنمای تامین کنندگان را مطالعه کنید.