• شرکت ملی نفت ایران
  • شرکت ملی گاز ایران
  • شرکت ملی صنایع پتروشیمی
  • شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

عنوان:

دومین تمدید دومین فراخوان ارزيابي صلاحيت مناقصه ­گران دستگاه مركزي وزارت نفت

کاربرد: فراخوان
کد فراخوان: 915614727-3
تاریخ شروع: 1396/07/01
تاریخ پایان: 1396/12/28
متن آگهی:

اطلاعیه مهم
 
دومين تمديد فراخوان دوم ارزيابي صلاحيت مناقصه ­گران دستگاه مركزي وزارت نفت

 
در راستاي استفاده از توانمندي­ ها و حمايت حداكثري از سازندگان داخلي، بمنظور ايجاد بانك اطلاعات منابع واحد، تسريع در تامين اقلام و تجهيزات مورد نياز در فضاي رقابتي گسترده از شركت­ هاي سازنده و تامين كننده معتبر داخلي جهت تهيه فهرست بلند دستگاه مركزي وزارت نفت به اطلاع مي­رساند:
1-    با توجه به مصوبه شوراي معاونان وزارت نفت و لزوم استقرار سامانه تامين كالا در شركت­هاي اصلي و تابعه و انجام كليه خريدها در بستر سامانه مذكور و ضرورت قانوني استفاده از فهرست بلند دستگاه مركزي (­AVL­) در مناقصات محدود و خريدهاي مرتبط به پروژه EPC، براي ايجاد فهرست بلند مذكور، ارزيابي صلاحيت آن دسته از شركت­هاي سازنده و تامين­ كننده كه با توجه به فراخوان 29/12/95، كالا و محصولات خود را از طريق سامانه ep اعلام نموده ­اند، در دست اقدام و اسامي شركت­هاي سازنده و غير­سازنده تأييد صلاحيت شده، پس از اتمام بررسي در ليست بلند منابع يكپارچه دستگاه مركزي وزارت نفت وارد و از طريق تارنماي ep.mop.ir نيز اطلاع رساني مي­شود.
2-    ساير منابع سازنده و غير­سازنده كه در فراخوان مورخ 95/12/29 شركت ننموده­ اند؛ نيز الزامي است طبق توضيحات زير نسبت به ورود و تكميل فرم­هاي پرسشنامه مربوطه اقدام نمايند. ضمناً ارزيابي صلاحيت شركت­هاي ورودي جديد كه پرسشنامه، فرم­هاي محصولات و پروفايل مربوطه را تكميل و ثبت و صدور ­نهايي نمايند، بعد از ارزيابي صلاحيت منابعي كه قبلاً در سامانه خود ­اظهاري نموده ­اند، به عمل خواهد آمد.
3-    مدت اعتبار ارزيابي صلاحيت منابع سازنده و غير­سازنده، طبق بند ج ماده 3 آئين نامه اجرايي بند « الف » ماده 26 « قانون برگزاري مناقصات» از تاريخ درج در فهرست بلند دستگاه مركزي، به مدت دو سال خواهد بود.
نام و نشاني دستگاه مركزي :  وزارت نفت، معاونت امور مهندسي، پژوهش و فناوري، اداره كل نظام تامين و تجاري ­سازي فناوري- تهران- خيابان كريم خان زند- خيابان حافظ – پلاك 523 طبقه چهارم. ­كد­پستي: 1598714513
رشته يا زمينه تخصصي ارزيابي صلاحيت: كليه رشته­ هاي تخصصي مرتبط با قطعات و تجهيزات مورد نياز صنايع بالا­دستي و پايين­ دستي (خشكي و دريايي بويژه در پروژه­ ها) صنعت نفت، گاز، پتروشيمي و پالايش و پخش.
تاريخ و مهلت ارزيابي صلاحيت: شروع خود­اظهاري از تاريخ درج اين آگهي در روزنامه­ هاي كثير­الانتشار و پايگاه ملي اطلاع ­رساني مناقصات بوده و تا پايان اسفندماه سال 1396 ادامه خواهد داشت. دستگاه مركزي نيز منابعي كه مدارك خوداظهاري را تكميل كرده­ اند، بر اساس ويرايش اول دستورالعمل ارزيابي صلاحيت و رتبه­ بندي تامين­ كنندگان و سازندگان (فهرست بلند دستگاه مركزي) ابلاغي به شماره 245837/96 مورخ 96/05/28 از سوي معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت ارزيابي خواهد نمود.
تاريخ اعلام نتايج ارزيابي صلاحيت: نتايج ارزيابي صلاحيت خود­اظهاري و تكميل مدارك، از سوي دستگاه مركزي وزارت نفت(معاونت امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت – اداره كل نظام تامين و تجاري ­سازي فناوري)، حداكثر تا پايان شهريورماه سال 1397 در پايگاه ملي اطلاع ­رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي وزارت نفت به آدرس (ep.mop.ir) منتشر مي­شود.
توضيحات: 
الف- كليه سازندگان و فروشندگان داخلي بايستي با دريافت ­­­كد عضويت 5 رقمي ايران كد از تارنماي www.irancode.ir و ثبت­ نام در تارنماي www.meganaft.ir  شركت فاوا نفت صبا­كيش و اخذ امضاي الكترونيكي (token)، به پرتال سامانه تامين كالاي وزارت نفت به نشاني ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تكميل فرم پرسشنامه خود ­اظهاري اقدام نمايند. ضمناً تلفن مركزي (call center) با شماره 61623300-021 جهت پاسخگويي به مراجعين محترم در نظر گرفته شده است كه در صورت مواجه شدن با هرگونه اشكال در استفاده از برنامه مي توانند تماس حاصل فرمايند.
ب- پس از ثبت و صدور­ نهايي فرم­ هاي تكميل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جديد منوط به اخذ مجوز از دستگاه مركزي به نشاني بالا خواهد بود و ضروري است شركت­ ها در تكميل فرم­ هاي مربوطه كه ملاك ارزيابي صلاحيت و رتبه­ بندي خواهد بود، كمال دقت را مبذول نمايند.
ج- كليه سازندگان و فروشندگان داخلي مي­ بايست در تارنماي ep.mop.ir حتماً سربرگ «راهنماي تأمين­ كنندگان» را ملاحظه نمايند تا در فرآيند خود اظهاري تسريع شود.
د- مستندات، مجوزها، گواهينامه­ ها و معيارهاي ارزيابي صلاحيت منابع و اهميت وزني آنها در پايگاه اطلاع ­رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي به نشاني ep.mop.ir قرار دارد.
دبير خانه شوراي هماهنگي منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت